Facebook Blog  
Youtube
Email: 
Heslo:

Registrace  |  Nákupní košík  |  Kontakt

Tornádo

Poezie

AFRODITIN DENÍK

Radka Devátá
AFRODITIN DENÍK
Vydáno  ALISA, 2012
ISBN: 978-80-86763-79-8
Počet stran: 116
Jazyk: cz
Stáhnout ukázku

Naše cena: 56 Kč

Dostupné formáty:

bez Adobe DRM 

Kouzelná sbírka básní o prvních láskách z pera autorky pocházející z Chřibské. Čistota prožitků dívky, která už není dívkou, či ženy, která ještě není ženou, je uchvacující a dojímající i pro muže a ženy ve zralém věku, protože je přivede ke vzpomínkám na své první lásky.
Básnířka Jarmila Krajánková z Žatce o básních napsala: „Všichni v dnešní době potřebujeme povzbudivá slova, hřejivé obrazy, krásné okamžiky, kdy přestáváme vnímat čas. Není jich mnoho a snad proto jsou tolik vzácné. Laskavé a teplé verše Radky Deváté nám otvírají vrátka, kterými je nám fatálně souzeno nahlédnout do věčnosti vesmíru a do záblesku bytí, který zažehuje pouze láska. Ta láska, která má tisíce podob, jež nelze zachytit.
Radka Devátá ve svých básních posílá své nitro ke hvězdám a probouzí jejich život. Otevřete tedy náhodnou stránku a přečtěte si její POSELSTVÍ.“ Autorem návrhu obálky je Jan Suchý, ilustrací Jindřich Oleš, oba z Valašského Meziříčí. Kniha vyšla rovněž tiskem v prestižní edici „Básníci třetího tisíciletí“.

Další sortiment

Naši zákazníci také kupují:


K majáku
Cena: 149 Kč

Romeo, Julie a tma
Romeo, Julie a tma


Golet v údolí
Golet v údolí


Doomdorfova záhada
Doomdorfova záhada


Jak jsem potkal ryby
Jak jsem potkal ryby


Ultreia
Ultreia


Flaesh
Flaesh